Biblioteka PAO

Zbiory biblioteczne Społecznej Akademii Nauk są udostępniane od 1997 roku. Księgozbiór stanowi 77914 woluminów. Biblioteka gromadzi książki, filmy i płyty CD związane przede wszystkim z kierunkami i przedmiotami prowadzonymi przez Uczelnię. Czytelnicy mają zapewniony wolny dostęp do księgozbioru, a zasoby biblioteki regularnie wzbogacane są o najnowsze wydawnictwa i materiały źródłowe. Biblioteka prowadzi współpracę w zakresie wymiany wydawnictw z 35 uczelniami. Do obsługi procesów bibliotecznych, katalogów, kartotek oraz wypożyczalni zastosowano program Libra 2000.


W bibliotece Społecznej Akademii Nauk znajduje się czytelnia z wyznaczonymi stanowiskami komputerowymi. Na miejscu można skorzystać z aktualnych i archiwalnych czasopism, roczników oraz z księgozbioru podręcznego i zasadniczego. Biblioteka Główna prowadzi 7 oddziałów bibliotecznych w Wydziałach Zamiejscowych w: Brodnicy, Garwolinie, Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie, Kołobrzegu,  Zduńskiej Woli, Szczecinku oraz w 11 zamiejscowych ośrodkach dydaktycznych.


Biblioteka umożliwia korzystanie z elektronicznych baz danych: Społecznej Akademii Nauk, EBSCO, Emerald, WBN (Wirtualna Biblioteka Nauki), Ibuk.pl (PWN), Journal of International Business Studies.


Godziny pracy biblioteki:

Od 1 października do 30 czerwca biblioteka pracuje:

poniedziałek - czwartek, godz. 9 - 18,
piątek - godz. 9 - 17,

Weekendy zjazdowe:

sobota - godz. 9 -18
niedziela - godz. 8 - 15.15.


Lipiec
Od 01.07. - do 31.07.2015 r. biblioteka będzie otwarta w godz. 9-17.
W dniach 04-05.07.2015 r.(zjazd A i B):
- sobota w godz. 8-17
- niedziela w godz. 8-15.

Sierpień
W miesiącu sierpniu biblioteka będzie pełnić dyżury w każdy wtorek w godz. 9-17.

Wrzesień
We wrześniu biblioteka będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17.Adres biblioteki:

Biblioteka Społecznej Akademii Nauk
ul. Kilińskiego 98
90-012 Łódź
tel.: 042-676-25-29 wew. 333


Katalog biblioteki » Przejdź do Katalogu biblioteki SAN


ZBIORY ONLINE:

IBUK.PL

- internetowa biblioteka i czytelnia online
- to największy w Polsce serwis podręczników akademickich i książek naukowych w wersjach elektronicznych. W sieci uczelnianej dostępne są książki wybrane przez Społeczną Akademię Nauk. Spoza Uczelni dostęp na hasło.

Dostęp bez logowania - Będąc w Uczelni | Dostęp spoza Uczelni

EBSCOHost

EBSCOHost - wyszukiwarka - ogromna bazą danych zawierająca pełnotekstowe czasopisma i magazyny w wersjach elektronicznych. Potężne źródło informacji dla autorów prac semestralnych i dyplomowych oraz rozpraw naukowych. Spoza Uczelni dostęp na hasło. Dostęp bez logowania - Będąc w Uczelni | Dostęp spoza Uczelni

WBN

- to istotne wsparcie w pracach badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych we wszystkich dziedzinach wiedzy i specjalnościach naukowych w Polsce, a także ważna pomoc dla doktorantów i studentów przygotowujących prace dyplomowe. Spoza Uczelni dostęp na hasło. Dostęp bez logowania - Będąc w Uczelni | Dostęp spoza Uczelnispoleczna
Wirtualny
Rekrutacja


Biblioteka PAO

Dostęp do zasobów bibliotecznych Społecznej Akademii Nauk oraz wirtualnych bibliotek.

Rekrutacja!

Zdobądź dyplom Społecznej Akademii Nauk najlepszej niepublicznej uczelni w Łodzi!!!

Promocja wpisowego

Promocja wpisowego - oszczędzasz 400 zł.

Studiuj i zostań licencjatem
lub magistrem przez Internet

Polska Akademia Otwarta czyli P@O realizuje program kształcenia na studiach niestacjonarnych na poziomie licencjackim oraz magisterskim na kierunkach Zarządzanie, Pedagogika oraz licencjackim na kierunkach Administracja i Logistyka, z wykorzystaniem nowoczesnych metod i technik kształcenia na odległość.