Konkurs dla studentów i doktorantów SAN - Agile-Commerce 2018

W dniach 13-14 kwietnia 2018, w Hotelu Prezydent w Spale, odbędzie się IV interdyscyplinarna Konferencja Naukowa "Agile-Commerce - Your space, My space, Our space", organizowana przez Katedrę Gospodarki Elektronicznej Społecznej Akademii Nauk. Problematyka konferencji podobnie jak w latach ubiegłych będzie się koncentrować na innowacyjnych rozwiązaniach techniczno-technologicznych w zakresie komunikacji przedsiębiorstw z klientami w wirtualnej przestrzeni biznesowej.


Myślą przewodnią czwartej edycji będzie "Zwinne zarządzanie logistyką na rzecz e-commerce". Pierwszego dnia podczas obrad plenarnych zostaną zaprezentowane doświadczenia reprezentantów nauki, natomiast drugiego dnia podczas zajęć warsztatowych praktycy zaprezentują możliwości połączenia dorobku naukowego z działalnością biznesową.

www.konferencja.agilecommerce.spoleczna.pl
agile 2018
agile 2018spoleczna
Wirtualny
Rekrutacja


Biblioteka PAO

Dostęp do zasobów bibliotecznych Społecznej Akademii Nauk oraz wirtualnych bibliotek.

Rekrutacja!

Zdobądź dyplom Społecznej Akademii Nauk najlepszej niepublicznej uczelni w Łodzi!!!

Promocja wpisowego

Promocja wpisowego - oszczędzasz 400 zł.

Studiuj i zostań licencjatem
lub magistrem przez Internet

Polska Akademia Otwarta czyli P@O realizuje program kształcenia na studiach niestacjonarnych na poziomie licencjackim oraz magisterskim na kierunkach Zarządzanie, Pedagogika oraz licencjackim na kierunkach Administracja i Logistyka, z wykorzystaniem nowoczesnych metod i technik kształcenia na odległość.