Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17

Serdecznie zapraszamy studentów pierwszych semestrów, Polskiej Akademii Otwartej na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2016/17, która odbędzie się w sobotę 15 października 2016r. Uroczystość rozpocznie się o godz. 15.15 w auli A0, w siedzibie Uczelni przy ul. Kilińskiego 98.
Wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. Jan Woroniecki, wybitny specjalista w dziedzinie Międzynarodowych stosunków gospodarczych i ekonomicznych.
Po uroczystości zostanie przeprowadzone szkolenie z zakresu obsługi platformy edukacyjnej. Wykłady wprowadzające do przedmiotów realizowanych w semestrze I odbędą się w niedzielę 16 października.

Szczegółowy plan wykładów wprowadzających w niedzielę 16 października zostanie wkrótce opublikowany.

Przed Inauguracją prosimy o udanie się do właściwego Dziekanatu przy ul. Sienkiewicza 9, w celu dopełnienia formalności związanych z nadaniem statusu studenta.spoleczna
Wirtualny
Rekrutacja


Biblioteka PAO

Dostęp do zasobów bibliotecznych Społecznej Akademii Nauk oraz wirtualnych bibliotek.

Rekrutacja!

Zdobądź dyplom Społecznej Akademii Nauk najlepszej niepublicznej uczelni w Łodzi!!!

Promocja wpisowego

Promocja wpisowego - oszczędzasz 400 zł.

Studiuj i zostań licencjatem
lub magistrem przez Internet

Polska Akademia Otwarta czyli P@O realizuje program kształcenia na studiach niestacjonarnych na poziomie licencjackim oraz magisterskim na kierunkach Zarządzanie, Pedagogika oraz licencjackim na kierunkach Administracja i Logistyka, z wykorzystaniem nowoczesnych metod i technik kształcenia na odległość.