Igrzyska Wolności

Igrzyska Wolności 2017 RE:wolucja / Cyfrowa rzeczywistość

Katedra Gospodarki Elektronicznej Społecznej Akademii Nauk, zaprasza do udziału w interdyscyplinarnym wydarzeniu organizowanym przez Fundację Industrial, wydawcę eksperckiego, ideowego czasopisma społeczno-politycznego “Liberté!” Działalność organizacji skierowana jest na rzecz społeczeństwa otwartego, racjonalizmu w polityce ekonomicznej i kultury liberalnej oraz organizowanie ruchu społecznego wokół tych idei.

Igrzyska Wolności 2017 RE:wolucja / Cyfrowa rzeczywistość to interdyscyplinarne, unikalne w skali kraju wydarzenie, którego zasadniczym celem jest kreowanie twórczej przestrzeni wymiany myśli pomiędzy ludźmi kultury, biznesu i uczestnikami życia publicznego różnych branż. To dyskusje o najważniejszych wyzwaniach, przed jakimi stoją społeczeństwa Zachodu w XXI wieku, z udziałem wybitnych światowych ekspertów oraz intelektualistów. Przełom technologiczny ostatniej dekady spowodował rosnącą integrację cyfrowej rzeczywistości i codziennego doświadczenia. Media społecznościowe zmieniają sposób interakcji z innymi ludźmi, a także znacząco wpływają na kulturę, politykę i stosunki społeczne. Automatyzacja i komputeryzacja wywarły wpływ na sposób zdobywania informacji, formy dostępu do kultury, radykalnie zmienia się sposób pracy. Technologia może zaoferować rozwiązania dla najbardziej palących kwestii przyszłości: ubóstwa, dostępu do edukacji, kultury, pokonywania barier komunikacyjnych między narodami – generując jednocześnie nowe wyzwania i zagrożenia.

Igrzyska odbędą się w dniach 19-21.X.2017 w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, przy ul. Więckowskiego 15.

Fundacja oferuje możliwość uzyskania na wydarzenie darmowych wejściówek o wartości 500 zł http://igrzyskawolnosci.pl/dolacz-do-spolecznosci-igrzysk-wolnosci-zapisz-sie-i-odbierz-darmowa-wejsciowke/

Program oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie igrzyskawolnosci.pl oraz funpage’u wydarzenia www.facebook.com/Igrzyska-Wolności-557936277656318.


Igrzyska Wolności
spoleczna
Wirtualny
Rekrutacja


Biblioteka PAO

Dostęp do zasobów bibliotecznych Społecznej Akademii Nauk oraz wirtualnych bibliotek.

Rekrutacja!

Zdobądź dyplom Społecznej Akademii Nauk najlepszej niepublicznej uczelni w Łodzi!!!

Promocja wpisowego

Promocja wpisowego - oszczędzasz 400 zł.

Studiuj i zostań licencjatem
lub magistrem przez Internet

Polska Akademia Otwarta czyli P@O realizuje program kształcenia na studiach niestacjonarnych na poziomie licencjackim oraz magisterskim na kierunkach Zarządzanie, Pedagogika oraz licencjackim na kierunkach Administracja i Logistyka, z wykorzystaniem nowoczesnych metod i technik kształcenia na odległość.